Southern Division name junior rep
sides

  • by QRL
  • September 06 2005 12:00AM

Southern Division Under 13-14-16's squads to contest State Championships at Gold Coast Stadium Carrara 6-10 July 2004

QRL Southern Division Under 16 Team 2004

1. MARTY PAULSEN GOLD COAST 2. FOAGA FUIMAONA IPSWICH 3. JOEL FAIRCLOUGH GOLD COAST 4. DANIEL FRANK IPSWICH 5. BEN O?CONNOR GOLD COAST 6. NICK SHEPHERDSON GOLD COAST 7. SAM STEWART GOLD COAST 8. BEN DALEY GOLD COAST 9. RYAN SIMPKINS GOLD COAST 10. STUART BYRNE GOLD COAST 11. DAVID BAUMANN GOLD COAST 12. MATT HOST GOLD COAST 13. BRODIE WILLIAMS GOLD COAST 14. JIM POLAND GOLD COAST 15. BEAU COLLINS IPSWICH 16. ANTHONY GILL GOLD COAST 17. BRENDAN SCANLAN IPSWICH 18. BLAINE THEUERKAUF IPSWICH 19. DANIEL HAYES IPSWICH

Coach: Adrian Suttie Manager: Des Little Trainer: Ray Arrow

Trial Results: 13th June Southern 28 South West 0 20th June Southern 28 Wide Bay 26

QRL Southern Division Under 14 Team 2004

1. MICHAEL STEPHAN GOLD COAST 2. TOM MILLS GOLD COAST 3. KOMISI UMU IPSWICH 4. BEN HAMMITT IPSWICH 5. GEROME MANGALUS IPSWICH 6. JARED NOKE GOLD COAST 7. JAMES O?CONNOR GOLD COAST 8. JOSH COYLE GOLD COAST 9. JAMES HILL GOLD COAST 10. TONY FIOCCO GOLD COAST 11. DYLAN BLACKBURN GOLD COAST 12. BRETT WATTS (C) IPSWICH 13. JACK BRUTON (VC) GOLD COAST 14. GEORGE SAMI IPSWICH 15. LUKE LEARY GOLD COAST 16. TERRANCE McLEOD IPSWICH 17. BLAKE EDWARDS IPSWICH 18. MICHAEL COOK GOLD COAST 19. ANTHONY McCRAE IPSWICH

Coach: Karen Stuart Manager: Rod Hill Trainer: Jeff Hey

Trial Results: 13th June Southern 10 South West 16 20th June Southern 23 Wide Bay 22

QRL Southern Division Under 13 Team 2004

1. JOSH SCHULTZ GOLD COAST 2. JOSH MAHAVA GOLD COAST 3. ZAC MEREDITH IPSWICH 4. IMRAN FAHEEM IPSWICH 5. LESLIE ALOVILI IPSWICH 6. JOEL MUNRO (VC) GOLD COAST 7. JED BURNS GOLD COAST 8. JUNIOR AFU (C) IPSWICH 9. CHRIS JONES IPSWICH 10. LEPUHA PASEKA IPSWICH 11. CHRIS EVANS GOLD COAST 12. ADRIANO MAU?U IPSWICH 13. DOUGLAS ASIATA IPSWICH 14. CAMERON SULLIVAN IPSWICH 15. JOSH POTAKA IPSWICH 16. HAYDEN WYATT GOLD COAST 17. SHAUN TILA IPSWICH 18. EDDIE TAUTALI IPSWICH 19. DALLIN SHARROCK GOLD COAST

Coach: Garry Lally Manager: Lyle Maybury Trainer: Linda Taylor

Trial Results: 13th June Southern 36 South West 10 20th June Southern 12 Wide Bay 18

Like

Your Two Cents...

No one has commented on this page yet. Why not kick things off?