Toyota Cup Teams - Round 18

2012 Toyota Cup - National Youth Competition
Round 18 :: Fri 6, Sat 7, Sun 8 and Mon 9 July

Your Club This Weekend - all the details across all the grades for each team's matches.
LeagueUnlimited NRL Teams - all the teams for the main grade this weekend.


All times listed are AEST unless otherwise noted.


Wests Tigers v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Allianz Stadium, Moore Park Sydney
Friday 6 July 2012, kickoff 5:15pm
Referee: Gavin Reynolds; Touch Judges: Robert Bowen and Peter Crombie-Brown

Tigers: 1. Manaia Rudolph 2. Marika Koroibete 3. Bradley Soe 4. Asipeli Fine 5. David Nofoaluma 6. Jacob Miller 7. Jack Madden 8. Matt Groat 9. Ben Saunders 10. Mosese Fotuaika 11. Joel Luani 12. Sauaso Sue 13. Brenden Santi 
Interchange: 14. Kyle Lovett 15. Nathan Brown 16. Inno Inosesio 17. Sitaleki Akaoula

Bulldogs: 1. Gerard Mccallum 2. Sam Ahofono 3. Moses Mbye 4. Ed Murphy 5. John Sila 6. Jaline Graham 7. Freddie Robinson 8. David Klemmer 9. Dean Janda 10. Michael Ioapo 11. Tupou Sopoaga 12. Paul Carter 13. Lachlan Burr 
Interchange: 14. Blake Carter 15. James Ralphs 16. Danny Fualalo 19. Leilani Latu 21. Oliver Gordon
Melbourne Storm v Canberra Raiders
AAMI Park, Melbourne
Saturday 7 July 2012, kickoff 3:15pm
Live TV: FOX Sports 2 / 2HD
Referee: Adam Gee; Touch Judges: Scott Murrary and Mitchell Stone

Storm: 1. Young Tonumaipea 2. Jack Joass 3. Richard Kennar 4. Kirisome Auva'a 5. Dane Chang 6. Ben Meehan 7. Ben Hampton 8. Karl Davies 9. Alex Langbridge 10. Damian Sironen 11. Cade Umaga 12. Dean Britt 13. Steve Liki
Interchange: 14. Jay Lobwein 15. Jarome Wilson 16. Rhys Kennedy 17. Matt Constantinou 18. Zac Moimoi

Raiders
: 1. Mitchell Cronin 2. Jonathon Reube 3. Matthew Allwood 4. Anthony Milford  5. Malcolm Coongoo 6. Jack Ahearn 7. Mitchell Cornish 8. Shannon Boyd 9. Ben Picker 10. Jeff Lynch 11. Michael Chee Kam 12. Joseph Bradley 13. Hayden Crockett
Interchange: 14. Jeremy Hawkins 15. Blake Seager 16. Simon Lienesch 17. Uiti Baker
Gold Coast Titans v Warriors
Skilled Park, Robina
Saturday 7 July 2012, kickoff 5:15pm
Referee: Nick Morel; Touch Judges: Tim Rutherford and Liam Kennedy

Titans: 1. Tyler Chadburn 2. Tom Guymer 3. Hymel Hunt 4. Sam Johnson 5. Jared Teo 6. Kayne Elgey 7. Jamal Fogarty 8. Tauryn Laurenson 9. Sam Irwin 10. Caleb Binge 11. Nick Harrold 12. Sam Gee 13. Dylan Hartin
Interchange: 14. Oliver Percy 15. Zach Friend 16. Jack Durheim 17. Mitch Hall

Warriors: 1. Peter Hiku 2. Villiami Lolohea 3. Ngani Laumape 4. Ngataua Hukatai 5. Sione Feao 6. Carlos Tuimavave 7. Mason Lino 8. Liligiifo Sao 9. Siliva Havili 10. Nathaniel Peteru 11. Raymond Faitala-Mariner 12. John Palavi 13. David Bhana
Interchange: 14. Trent Bishop 15. Ma'afutoka Likiliki 16. Siulongua Fotofili 17. James Taylor 18. Hikul'eo Malu
South Sydney Rabbitohs v Newcastle Knights
ANZ Stadium, Sydney Olympic Park
Sunday 8 July 2012, kickoff 11:45am
Live TV: FOX Sports 2 / 2HD
Referee: Henry Perenara; Touch Judges: Ryan Jackson and Nathan Smith

Rabbitohs: 1. Tyrone Phillips 2. David Sisifa 3. Nick Hedley 4. Jordan Tongahai 5. Jordan Heyer 6. Dylan Walker 7. Luke Keary 8. Jordan Tuiavii 9. Apisai Koroisau 10. Adrian Ha Like

Your Two Cents...

No one has commented on this page yet. Why not kick things off?