NSWRL Ron Massey Cup Teams - 2017 Round 18

RMCup Badge Pos VectorLogo GradientColour
 photo 2017RMC-Teams.jpg

It's Teamlist Tuesday for Round 18 of the 2017 Ron Massey Cup Season! Every Tuesday, the full teams and officials for each #RMCup round will be posted right here!

All times are listed in AEST (NSW/QLD/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Cabramatta Two Blues v St Marys Saints Sat July 8 2017, 4:00pm at New Era Stadium

Cabramatta Two Blues

1. Donny Thompson 2. Jordan Topai-aveai 14. Isaac Montgomery 15. Tyla Tamou 5. Brent Anderson 6. Nesiasi Mataitonga 7. Luke Towers 8. Taku Simon 9. Tom Harris 16. Tim Jones 22. Tesimoni Tealiauli 12. Tenisio Keni Ahovelo 21. Kisi Taulani 4. Sione Kaiveleta 10. Rayne Horrigan 20. Tagata Tia-tia 23. Jay Belgrove

St Marys Saints

1. Andrew Oughtred 2. Ratu Tuisese 3. Geoff Daniela 4. Tony Satini 5. John Tuliatu 6. Aiden Glanville 7. Mathew Place 8. Thomas Romer 9. Shannan Wood 10. Cowen Epere 11. Aaron Pene 12. Joe Vaegaau 13. Nathan Smith 14. Peter Nay 15. Veta Lilomaiava 16. Tom Eisenhuth 19. James Hill

Match Officials
Referees: Damien Briscoe;Sideline Officials: Joseph Eid, Patrick Mackay;


Hills District Bulls v Auburn Warriors Sun July 9 2017, 3:00pm at Crestwood Oval

Hills District Bulls

1. Tom Perrin 2. Danyon Barnes 3. Sean Walpole 4. Blake Mcdermott 5. Troy Black 25. Feleti Mateo 7. Chad O’Donnell 8. Mick Hawkings 9. Heath L'Estrange 10. Tim Robinson 11. David Baumann 12. Tom Young 13. Mike Filimona 14. Jacob Esau 15. Steve Bristow 16. Jamel Hunt 19. Aaron Weston

Auburn Warriors

1. Omar Slaimankhel 2. Matt Utai 3. Tom Carr 4. Addison Demetriou 5. Abraham El-Zakhem 6. Jack Hawkins 7. Manaia Rudolph 23. Will Solway 9. Jamie Clark 10. Mitchell Mamary 11. David Minute 12. Elias Sukkar 13. Adrian Haangana 14. Henry Ah Sam 17. Visesio Setefano 18. Patrick Mafi 19. Rabieh El-zbaidieh

Match Officials
Referees: Daniel Olford;Sideline Officials: Jimmy Oliveira, Darren van de Moosdyk;


Concord-Burwood Glebe Wolves BYE
Blacktown Workers Sea Eagles BYE
Guildford Owls BYE
Mounties BYE
Wentworthville Magpies BYE
Western Suburbs Magpies BYE

Round 4 catch up
Guildford Owls v Blacktown Workers Sea Eagles Sun July 9 2017, 3:00pm at McCredie Park

Guildford Owls

1. Jeremy King 2. Leslie Ngaualafe 3. Harmony Hunt 4. Joshua Camroux 5. Cameron Eyles 22. Matthew Ryan 7. Lazarus Brown 8. Joseph Gardiner 9. Daniel Vasek 10. Eden Syme 11. Jake Carlaw 12. Mitch Achurch 13. Dylan McKeown 14. Tyrone Shelley 15. Matthew Rickard 16. Josh Maree 17. Dominic Timoteo 18. Caleb Paiaka Hunt

BWSE

1. Manaia Rudolph 2. Amanaki Manu 3. Ray Lesoa 4. Marli Sini 5. John Tohi 6. Henry Raiwalui 7. Blake Goodman 8. Sione Masima 9. Kurt Aldridge 10. George Lolo 11. Maliko Filino 12. George Tsikrikas 13. Jerry Key 18. Will Solway 21. Kurt Horton 22. Josh Tangitau 24. Tepai Tepu-Smith

Match Officials
Referees: Jake Sutherland;Sideline Officials: Patrick Mackay, Darren Burtenshaw;