TEAMS: NSWRL Ron Massey Cup - 2019 Round 12

RMCup Badge Pos VectorLogo GradientColour

It's Teamlist Tuesday for Round 12 of the 2019 NSWRL Ron Massey Cup! Every Tuesday, the full teams for each #RMCup round will be posted right here!

All times are listed in AEST (NSW/QLD/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Hills District Bulls BYE

Western Suburbs Magpies v Penrith Brothers
Sat June 1 2019, 1:00pm at Leichhardt Oval

Western Suburbs Magpies
1. Omar Slaimankhel 4. Isaac Rabuatoka 20. Jack Gibbons 3. Jeremiah Leasi 2. Samuel Kimi-Ioane 6. Kieran Wyld 7. Kelsey Coakes 8. Edward Carter 9. Josh Daley 16. Avia Minute 11. Josh Davis 13. Ahmad Ellaz 12. Harrison Leonard 10. Andy Fiagatusa 17. Adrian Haangana 19. Avia Minute 24. Dean Robson

Penrith Brothers
1. Masi Paulo Fidow 5. Ryan Foaese 3. Zac Chong-Nee 4. Matthew Whyte 2. Aparama Vulavou 6. Arthur Crichton 7. Brendan Waters 8. Eddie Faalua 9. Maverick Tweedie 10. Jokatama Dokonivalu 12. Quinn Ma'aelopa 11. Robbie Graham 13. Harrison Coskerie 14. Penita Tuavao 18. Jak Cannell 19. Samuel Cookson 20. Brodie Christopherson 21. Alec Leitch

Match Officials • Referees: Daniel Luttringer;Sideline Officials: Nathan Loveday, Dean Tyler;


Glebe Burwood Wolves v Cabramatta Two Blues
Sat June 1 2019, 3:00pm at Henson Park

Glebe Burwood Wolves
1. Brock Pelligra 2. Jalen Reweti 3. Paul Rokolati 4. Lachlan Stein 5. Rusiate Lumelume 6. Tyla Tamou 7. Ben Jones 8. Tyrone Taukamo 9. Jackson Garlick 10. Royce Tout 11. Nesiasi Mataitonga 12. Kyle Lovett 26. Zane Elsley 16. Jyi Seymour 27. Issac Prokopiou 24. Ben Jackson 25. Jordan Chongsun

Cabramatta Two Blues
1. Honeti Tuha 2. Junior Mapesone 3. Isaac Montgomery 4. Nathan Milone 5. Jaimon Wormleaton 26. Zac Nicholls 7. Ben Marschke 28. Jack Morris 9. Josh Tangitau 10. Moses Manu 8. Jordan Latham 12. Tony Matautia 13. Jesse Martin 11. Sam Radovu 14. Ben Marschke 15. Isiah Tuari 16. Kobi Hookey 24. Malakai Houma

Match Officials • Referees: Jake Sutherland;Sideline Officials: Mitchell Stone, Joseph Eid;


Guildford Owls v Asquith Magpies
Sat June 1 2019, 3:00pm at McCredie Park

Guildford Owls
1. Domenic Reardon 2. Daniel Lotu 3. Siua Lapuaho 4. Mason Farrell 5. Cameron Eyles 6. Penani Manumalealii 7. Robert Longbottom 8. Joseph Gardiner 9. Jack Wheelhouse 10. Taniela Lasalo 11. Blake Judd 12. Matthew Woods 13. Dylan McKeown 14. David Harris 15. Aaron Grech 17. Josh Maree 29. Pifeleti Pifeleti 18. Beni Valu

Asquith Magpies
1. Hayden McWilliam 27. Jake Attard 3. Shane Kiel 4. Joshua Fraser 5. Michael Pearsall 6. Braeden Batiste 7. Blake Goodman 8. Will Solway 9. Treymaine Brown 10. Magnus Stromquist 11. Jackson Williams 12. Jordon Remfrey 13. Jerry Key 14. Shae Jarvis 15. Matt Place 16. Niko Apelu 17. Jake Beetson

Match Officials
Referees: Cameron Paddy;Sideline Officials: Luke Heckendorf, Patrick Mackey;


Wentworthville Magpies v Mounties RLFC
Sun June 2 2019, 1:00pm at Ringrose Park

Wentworthville Magpies
1. Josh Bermingham 2. Eparama Navale 3. Eli Roberts 4. Josh Minhinnick 5. Charlton Schaafhausen 6. Kieran Hayman 7. Beau Henry 8. Nick Kassis 9. Dylan Izzard 10. Haveatarna Luani 11. Piki Rogers 12. Liam Mulvihill 13. Blake Cook 14. Nick Walker 15. Adam Spicer 18. D'Rhys Miller 21. Jacob Esau 17. Rydge Smith

Mounties RLFC
1. Anthony Layoun 2. Jamin Williams 3. Roman Ioelu 4. Eddy Aiono 5. Jett Karam 6. Jack Payne 7. Thomas Bartley 8. Mitch Kennedy 9. Jarrod Brackenhofer 10. Mitch Cahalane 11. Elijah Hunt 12. Jakob Giles 13. Matthew Whitehouse 14. Giordan Patea 16. Lachlan Armstrong 17. Harry Leddy 18. Robert Vai 19. Willie Mataka

Match Officials • Referees: Damian Brady;Sideline Officials: Tim Hannon, Adam Reid;


St Marys v Blacktown Workers Sea Eagles
Sun June 2 2019, 3:00pm at St Marys Leagues Stadium

St Marys
1. Zachary Ryan 2. Jake Maizen 3. Geoff Daniela 4. Maliko Filino 5. Marli Sini 6. Jake Toby 7. Kurt Falls 8. Leonati Feiloakitua 9. Shannan Wood 10. Veta Henry Seumanu 11. Pat Hollis 12. John Faiumu 13. Dylan Fuad 14. Isaac Thompson 15. George Tsikrikas 18. Jesse Abbott 19. Anton Iaria 23. Siosaia Vave

Blacktown Workers Sea Eagles
1. Shaun Fitzgerald 5. Maile Li 4. Leva Li 3. Sione Hopoate 2. Obed Karwhin 6. Kurt Aldridge 30. Jessie Jackson 17. Sukamanu Raki 10. Damon Smith 8. Rhys Scigliatano 11. Fou Tagilima 24. Halauafu Lavaka 18. Michael Tupou 12. Liam Harris 13. Kenny Soumpholphakdy 14. Isaiah Niumata 22. Jermaine Mati-Leifi 21. Eric Newbigging

Match Officials • Referees: Nathan Loveday;Sideline Officials: Clayton Wills, Joel Mani;