Toyota Cup Teams - Finals (Week 1)

Finals (Week 1) Toyota Cup National Youth Competition (Under 20s) Team's


Brisbane Broncos V Canterbury Bulldogs Friday September 12th - 5:30pm Sydney Football Stadium Referee: Gerry Sutton Touch Judges: Robbie Bowen & Richard Daizli

Brisbane Broncos 1. Josh Hoffman 2. Mitch Rivett 3. Will Tupou 4. Brendon Gibb 5. Jharal Yow Yeh 6. Jared Kahu 7. Ben Hunt 8. Josh McGuire 9. Andrew McCullough 10. Mitchell Dodds 11. Matt Handcock 12. Matt Gillett 13. Alex Glenn (c) Interchange: 14. Michael Spence 15. Dunamis Lui 16. Guy Ford 17. Troyden Watene Reserves: 18. Jeremiah Walters

Canterbury Bulldogs 1. Neenan Simpson 2. Nathan Massey 3. Sene Tala 4. Jamal Idris 5. Mason Pure 6. Ben Barba 7. Rhys Jack 8. Rob Worsley 9. Nathan Smith 10. Martin Taupau 11. Nathan Benney 12. Harlan Alaalatoa 13. Daniel Harrison Interchange: 14. Pakisonasi Afu 15. Jake Foster 16. Ali Hijazi 17. Jeco Makatoa


Canberra Raiders V Gold Coast Titans Saturday September 13th - 4:15pm Toyota Stadium Referee: Alan Shortall Touch Judges: Chris Sutton & Adam Reid

Canberra Raiders 1. Josh Dugan 2. Drury Low 3. Jarrod Croker 4. Daniel Vidot 5. Zac Russ 6. Michael Picker 7. Matt Smith 8. Matt Britt 9. Travis Waddell 10. Nick Skinner 11. Jarrad Kennedy 12. Joel Thompson 13. Shaun Fensom (c) Interchange: 14. Brock Dunn 15. Andrew Edwards 16. Zac Merritt 17. Todd Rheinberger Reserves: 18. Levi Freeman 19. Dan Scanlan 20. Michael Brophy

Gold Coast Titans 1. Jordan Rapana 2. David Moore 3. Kevin Gordon 4. Esi Tonga 5. Cameron White 6. Lachlan Creighton 7. Jordan Rankin 8. Bodene Thompson 9. Geoff Holcombe 10. Will Matthews 11. Tom Kingston 12. Jared McCarthy 13. Ryan Simpkins (c) Interchange: 14. Soisaia Vave 15. Ben Ridge 16. Kingi AKaoula 17. Shannon Walker Reserves: 18. Shaun Spring 19. Kurt Foggo


Penrith Panthers V Parramatta Eels Saturday September 13th - 6:15pm Brookvale Oval Referee: Phil Haines Sideline Officials: Brett Suttor & Jason Walsh

Penrith Panthers 1. Zoram Watene 2. William Isa 3. Michael Leeds 4. Matthew Wright 5. Sonny Tuigamala 6. Masada Iosefa 7. Joel Romelo 8. Tim Grant 9. Luke Clydesdale 10. Joel Orton 11. Daniel Penese 12. Joseph Paulo 13. Jamie Theoharous (c) Interchange: 14. Sam McKendry 15. Shane Blackett 16. Tinirau Arona 17. Jesse Sene-Lefao Reserves: 18. Shane Croft 19. Mitchell Cahalane 20. Bradley Goodwin

Parramatta Eels 1. Nathan Gardner 2. Mase Laulu Togagae 3. Albert Kelly 4. Taniela Lasalo 5. Domenic Nasso 6. Daniel Mortimer 7. Trent Hodkinson 8. Tim Robinson 9. Anthony Mitchell 10. Tim Mannah (c) 11. Jay Heming 12. David Baumann 13. Martin Lewis Interchange: 14. Luke Mottinelli 15. Jonathon Mannah 16. Joel Latham 17. Joseph Mataele Reserves: 18. Mitchell Allgood 19. Kristopher Keating 20. Tony Williams 21. Kene Te Whata


New Zealand Warriors V St George Illawarra Dragons Sunday September 14th - 1:45pm Olympic Park Referee: Chris James Sideline Officials: Dave Munro & Brenden Wood

New Zealand Warriors 1. Kevin Locke 2. Thomas Ah Van 3. Patrick Ah Van 4. Rusty Bristow 5. Bill Tupou 6. Daniel O'Regan (c) 7. Isaac John 8. Russell Packer 9. Alehana Mara 10. Mataupu Poching 11. Eddy Purcell 12. Michael Afioga 13. Steve Rapira Interchange: 14. Elijah Taylor 15. Sonny Fai 16. Scott Jones 17. Arron Pawley Reserves: 18. Kurt Tehira 19. Jason Tou 20. Leeson Ah Mau

St George Illawarra Dragons 1. Henry Raiwalui 2. Daniel Nicastri 3. Kane Linnett 4. Dean Whare 5. Sam Morath 6. Nathan Dureau 7. John Kennedy (c) 8. Rory O Like

Your Two Cents...

No one has commented on this page yet. Why not kick things off?