Toyota Cup Teams - Round 18

Round 18 Toyota Cup National Youth Competition (Under 20s) Teams --------------------------------------------------------------------------------

Penrith Panthers v Newcastle Knights Friday July 11th - 5:20pm CUA Stadium Referee: Steve Lyons Sideline Officials: Jon Stone & Brenden Wood

Penrith Panthers 1. Zoram Watene 2. Joe Haora 3. William Isa 4. Matthew Wright 5. Sonny Tuigamala 6. Joseph Paulo 7. Joel Romelo 8. Shane Blackett 9. Jamie Theoharous (c) 10. Joel Orton 11. Daniel Penese 12. Tinirau Arona 13. Michael Leeds Interchange: 14. Sam McKendry 15. Jesse Sene-Lafoa 16. Jared Cannon 17. Brad Goodwin; Reserves: 18. Shane Croft

Knights 1. Marty Paulson 2. Kevin Naiqama 3. Daniel Isaac 4. Simon Williams 5. Kalifa Faifai Loa 6. Ryan Stig 7. Joel Burraston 8. Scott Dobbins 9. Joel Brown 10. Joel Edwards 11. Callan Richardson (c) 12. Zane Tetavano 13. Jason Schirnack Interchange: 14. Byron Fruean 15. Shane Gray 16. Josh Ailaomai 17. Blake Gallen

--------------------------------------------------------------------------------

Sydney Roosters v Gold Coast Titans Friday July 11th - 5:20pm Sydney Football Stadium Referee: Brett Suttor Sideline Officials: David Ryan & Jason Walsh

Sydney Roosters 1. Galu Teo 2. Sandor Earl 3. Tony Winterstein 4. Tu'u Maori 5. Luke Towers 6. Tommy Symonds 7. Ben Cronin 8. James Tamou 9. Alan Heldsinger 10. Marty Kennedy 11. Mose Maseo 12. Dylan Sharp 13. Dominique Peryoux Interchange: 14. Stanley Waqa 15. Andrew Clayton 16. Daniel Randall 17. Mark Talanoa; Reserves: 18. Javarn White

Gold Coast Titans 1. Cameron White 2. Kevin Gordon 3. Esi Tonga 4. Kingi AKaoula 5. David Moore 6. Kayne Lawton 7. Sam Stewart 8. Steve Darby 9. Geoff Holcombe 10. Bodene Thompson 11. Ben Ridge 12. Tom Kingston 13. Ryan Simpkins (c) Interchange: 14. Sosaia Vave 15. Jared McCarthy 16. Tyson Lofipo 17. Lachlan Creighton Reserves: 18. Shaun Spring 19. Richard Barrett

--------------------------------------------------------------------------------

New Zealand Junior Warriors v North Queensland Cowboys Saturday July 12th - 5:20pm NZ Time Mt Smart Stadium Referee: Michael Wise Sideline Officials: Hayden Pryce & Shane Rehm

New Zealand Junior Warriors 1. Kevin Locke 2. Thomas Ah Van 3. Francis Leger 4. Patrick Ah Van 5. Jason Cook 6. Daniel O'Regan (c) 7. Isaac John 8. Russell Packer 9. Arron Pawley 10. Leeson Ah Mau 11. Michael Afioga 12. Elijah Taylor 13. Kurt Tehira Interchange: 14. Alehana Mara 15. Mataupu Poching 16. Eddy Purcell 17. Rusty Bristow Reserves: 18. Howie Matthews

North Queensland Cowboys 1. Tom Humble 2. Obe Geia 3. Steven Beaumont 4. Sam Bowie 5. Chippie Korostchuck 6. Ray Thompson 7. Brady Payne 8. Josh Land 9. Ryan Carr (c) 10. Ben Spina 11. Jack Cooper 12. Chris Faust 13. Nick Slyney Interchanger: 14. Tyson Martin 15. Joel Lillyman 16. Chris Riesen 17. Shaun Maloney

--------------------------------------------------------------------------------

Cronulla Sharks v Manly Sea Eagles Saturday July 12th - 5:15pm Toyota Stadium Referee: David Munro Sideline Officials: Matt Hawkins & Adam Reid

Cronulla Sharks 1. Ben Orcher 2. Brad Marks 3. Nathan Stapleton 4. Brackin Henry 5. Luke Hume 6. James Smart 7. Jarryd Hogan 8. Tohi Leha 9. Lancen Juodo 10. Fred Pakutoa 11. Blake Williamson 12. Jack Bosden 13. Jason Bukuya Interchange: 14. John Viiga 15. Jake Anelzark 16. James Sharkie 17. Luke Letele Reserves: 18. Daniel Ezekiel

Manly Sea Eagles 1. Mitch Porter 2. Bodie O Like

Your Two Cents...

No one has commented on this page yet. Why not kick things off?