TEAMS: NSWRL U18 UNE SG Ball Cup - 2019 Round 4

UNESGBall

It's Teamlist Tuesday for Round 4 of the 2019 NSWRL U18 UNE SG Ball Cup! Every Tuesday, the full teams for each #SGBall round will be posted right here!

All times are listed in AEDT (NSW/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Canberra Raiders BYE

Manly-Warringah Sea Eagles v St George Dragons
Sat March 2 2019, 11:00am at Lottoland

Manly-Warringah Sea Eagles
1. Kaeo Weekes 2. Keegan Turner 3. Simon Tito 4. Ben Trbojevic 5. Tapu Tuipulotu 6. Josh Schuster 7. Jamie Lawler 8. Alex Tuitavake 9. Jack Birt 10. Christian Wihongi 11. Zac Fulton 12. Siua Fotu 13. Sione Fainu 15. Angus O'donnell 16. James Uesele 17. Viliami Fifita 20. Gordon Chan Kum Tong 23. Cameron Brown 24. Samuel Pinomi

St George Dragons
1. Rahim Mundine 2. Ryan Papas 3. Jacob Kiraz 4. Spiro Psiroukis 5. Angus Blackmore 6. Braxton Wallace 7. Isaac Morris 8. Epeli Sukanaivalu 9. Soakimi Folaumoeloa 10. Carson Lutau 11. Hayden Budd 12. Nikau Wrathall 13. Dallas Collins 14. Jordan Mcgrath 15. Tyler Field 16. Aaron Stuart Johnson 17. Laken Caldwell 24. Stevenson Upulasi

Match Officials · Referees: Luke Saldern;Sideline Officials: Adam Bennett, Joshua Bradstock;


Sydney Roosters v Canterbury-Bankstown Bulldogs
Sat March 2 2019, 11:30am at Henson Park

Sydney Roosters
1. Jahoiyakira Afoa 2. Lani Graham-taufa 3. L. Hutchinson-walters 4. Jordan Swann 5. Moala Graham-taufa 6. Bailey Hayward 7. Ronald Volkman 8. Faima Matila 9. Michael Coleman 10. Zach Brooks 11. Logan Muir 12. Luani Whyte 13. Tallis Duncan 14. Ky Hill 15. Marco Moretti 17. Toesami Toevai 21. Nuku-mo-vahai Utoikamanu 18. Mark Tupuola 22. Joseph Tuagalu

Canterbury-Bankstown Bulldogs
1. Latrell Siegwalt 2. Manoa Veikoso 3. Compton Fuatimau 4. Kurt Picken 5. Mosese Vuki 6. Khaled Rajab 7. Billy Hamawi 8. Mosese Pope 9. Issam Merhi 10. William Saunders 11. Jackson Topine 12. Chris Patolo 13. Cooper Talau 14. Danny Ghantous 15. Jazzaiah Schaafhausen 16. Apisalome Saukuru 17. Lipoi Hopoi 22. Aufaga Autagavaia

Match Officials · Referees: Dylan Clarke;Sideline Officials: Dante Liu, Jordan Chidiac;


Illawarra Steelers v North Sydney Bears
Sat March 2 2019, 12:30pm at Collegians Sports Complex

Illawarra Steelers
1. Treigh Stewart 2. Tyrell Sloan 3. Aaron Schoupp 4. Max Feagai 5. Mathew Feagai 6. Talatau Amone 7. Jayden Sullivan 8. Oliver Parrish 9. Connor Muhleisen 10. Joshua Coric 11. Jackson Shereb 12. Blake Dowel 13. Zach Herring 14. Sam Hooper 15. Oscar Fitzpatrick 16. Sean Payne 18. Duke Grant 19. Billy Hayburn 20. Jack Walsh 21. Ammon Munro

North Sydney Bears
1. Corey Fenning 2. Kane Mirabile-kumar 3. Ryan Weatherall 4. Jackson Madden 5. Luke Butfield 6. Brock Wells 7. Ali Chrara 8. Jacob Preston 9. Tyler Ah Chong 10. Dean Barnes 11. Aman Singh 12. Carlin Deane 13. Billy Pollard 14. Ethan Faletoi 15. Keelin Kronast 16. Luke Vea 17. Ajay Iosefa

Match Officials · Referees: Benjamin Seppala;Sideline Officials: Ramzi Daizli, Micheal Ford;


Central Coast Roosters v South Sydney Rabbitohs
Sat March 2 2019, 1:30pm at Morry Breen Oval

Central Coast Roosters
1. Sandon Smith 2. Adam Riding 3. Levi Kasun 4. Phoenix Steinwede 5. Luke Knight 6. Reece Piepers 7. Tommy Anderson 8. Brae Verheyen 9. Thomas Deakin 10. Jack Stringer 11. Zac Montgomery 12. Riley Meyn 13. Ryan Jones 14. Jack Taylor 15. Oliver Clements 19. Jeremiah Ratabua 20. Taine Jacob

South Sydney Rabbitohs
1. Logan Aldridge 2. Zane Bijorac 3. Byron Parnell 4. Salesi Malu 5. Daylen Meredith 6. Kaylib Savage 7. Bradley Zampech 8. Tevita Taumoepenu 9. Peter Mamouzelos 10. Ben Olson 11. Langi Gleeson 12. John Dodds 13. Kye Black 14. Benjamin Lloyd 15. Lachlan Gale 16. Tioata Fua 17. Krystian Mapapalangi 18. Darcy Shum-cottrell 22. Evan Manning

Match Officials · Sideline Officials: Nathan King, Aaron McGeoch;


Western Suburbs Magpies v Parramatta Eels
Sat March 2 2019, 1:30pm at Campbelltown Stadium

Western Suburbs Magpies
1. Piliaau Togamaga 2. Bryce Crane 3. Paul Grove 4. Brady Saipaia 5. Jay Kirk 6. Luke Rouland 7. Harrison Meredith 19. Eti Tavui 9. Leam Carr 23. Jurrado Smith 11. Jayke Lealuga-Puhotau 12. Ray Redman 13. Levi Moger 16. Rick Thorn 17. Peter Davies 21. Riley Wiffen 24. Che Te Rangi 10. Byron Strickland

Parramatta Eels
1. Joshua Tuipulotu 2. Christian Savaiinaea 3. Viliami Penisini 4. Samuel Loizou 5. Matthew Komolafe 6. Tyler Field 7. Jakob Arthur 8. David Hollis 9. David Tui 10. Taylor Mauala 11. Penioni Tohi 12. Trey Mooney 13. Albert Etuati Favaae 14. Tevita Masima 15. Samuel Hughes 16. Caleb Tohi 17. Toni Mataele 18. Jayden Skinner

Match Officials · Referees: Blake Williams;Sideline Officials: Isaac El-Hassen, Ethan Klein;


West Coast Pirates v Balmain Tigers
Sat March 2 2019, 1:30pm at Charlotte's Pavillion, Ellenbrook

West Coast Pirates
1. Billy Judge 2. Brenton Scott 3. Deijaan Healey-marsh 4. Artilla Packer 5. Adriel Joanes 6. Rangitukia Teirney 7. Jaydon Solomon 8. Luke Callan 9. Peliata Fisiihoi 10. Juven Tupou 11. Kelly-reef Taingahue 12. Jackson Bond 13. Jaiden Wilkinson 14. Ronan Storrar 15. Jacob Kerr 16. Brady Belcher 17. Tuakana Hepi 18. Ricardo Ellison

Balmain Tigers
1. Flynn Angles-corke 2. Oskar Enasio 3. Livai Saukuru 4. Josh Rizk 5. Alfred Curuenavuli 6. Zane Camroux 7. Cooper Wood 8. Callum Ellis 9. Jake Kusto 10. Braydon Guyan 11. Zayn Wilkins 12. Jason Smyth 13. Daniel Sykes 14. Jesse Provan 15. Darcy Hoy 16. Stylez O'mara 17. Harley Sanchez 18. Hayden Essery

Match Officials · Referees: Brock Midson;Sideline Officials: Ben Solomon, Tony Tapu;


Cronulla-Sutherland Sharks v Penrith Panthers
Sat March 2 2019, 1:45pm at Shark Park

Cronulla-Sutherland Sharks
1. Hayden Sutton 2. Sidney Noppen 3. Elliott Moaga 4. Marco Talagi 5. Samuel Stonestreet 6. Max Devlin 7. Kade Dykes 8. Thomas Giles 9. Thomas De Meio 10. Jesse Colquhoun 11. Kitione Kautoga 12. Leonard Skelton 13. Damon Smith 14. Cody Fuz 15. Billy Burke 16. Zane Jegers 17. Thomas Rodwell 18. Joshua Finau 19. Eliah Veikoso 22. Kyle Pickering 23. Kai Parker

Penrith Panthers
1. Immanuel Tagaloamatua 2. Cooper Pereira 3. Ezraa Coulston 4. Ryan Eisenhuth 5. Jeremy Stowers 6. Sadee Sub Laban 7. Benjamin Farr 8. Thomas Affleck 9. Taylan May 10. Braiden Magele 11. Hanna-jonathan El-nchar 12. Bradley Fearnley 13. Matthew Canning 14. Brodie Henderson 15. Reece Alderton 16. Joezelle Agaimalo 17. Blake Hill 18. Joseph Barber 22. Mason Iaria 23. Bailey Hughes 24. Bailey Wyatt

Match Officials · Referees: Tobi Holder;Sideline Officials: Cody Simmons, Todd Ripps;


Victoria Thunderbolts v Newcastle Knights
Sat March 2 2019, 2:00pm at Casey Fields

Victoria Thunderbolts
1. Dean Ieremia 2. Xaviour Taufa 3. Jayden Weir 4. Sione Finau 5. Rory Togiatu 6. K. Niutili-schmidt 7. Derek Iva 8. Brandon Pritchard 9. Tuilepogai Ieremia 10. Adidis Karora 11. Jared Nauma 12. F. Niutili-schmidt 13. Fonua Pole 14. Rj Roma 15. Jack Natapu 16. Deveraux Feo 17. Kornellias Akeli 18. Kynan Headon 19. Ryan Maagaolo 20. Supileo Lanumata Fauhiva

Newcastle Knights
1. Logan Radzievic 2. Trentham Petersen 3. Malie-j Townsend 4. Patrick Achurch 5. Okusitino Liu 22. Max Buderus 7. Kobe Davies 8. Christian Ma'anaima 9. Ryan Potts 10. Ryan Shaw 12. Cooper Jenkins 15. Thomas Cant 23. Tyler Doney 13. Kane Evans 14. Mitchell Black 16. Ethan Campbell 24. Callan Burgess

Match Officials · Referees: Dave Basham;Sideline Officials: Kyle Grady, Scott Grady;